Garnier Mineral Men ENERGY Energy Sztyft

Sztyft dla mężczyzn, który przywraca energię. Energetyzująca moc od pierwszego użycia. Nuta zapachowa: cyprys, lawenda, drzewo sandałowe.

Garnier Mineral Men EXTREME Extreme Roll On

Roll On dla mężczyzn stworzony do ekstremalnych warunków. Ekstremalna ochrona na długi czas. Nuta zapachowa: bergamotka, aromatyczna pelargonia, drzewo cedrowe.

Garnier Mineral Men XTREME ICE Extreme Ice roll-on

Dezodorant dla mężczyzn, którzy pragną świeżości. Dezodorant Garnier X-Treme Ice 72h to dezodorant, który przesuwa granice świeżości. Wyjątkowe działanie - efekt kostki lodu: -4°C* podczas zastosowania dzięki chłodzącej formule z mrożoną miętą.

Garnier Mineral Men XTREME ICE Extreme Ice Spray

Dezodorant dla mężczyzn, którzy pragną świeżości. Dezodorant Garnier X-Treme Ice 72h to dezodorant, który przesuwa granice świeżości. Wyjątkowe działanie - efekt kostki lodu: -4°C* podczas zastosowania dzięki chłodzącej formule z mrożoną miętą. 72h Ochrony przed nieprzyjemnm zapachem.

GSN AGE VITALITY KREM NA NOC

Po 50. roku życia, mimo poczucia witalności i energii, metabolizm skóry ulega spowolnieniu. Skóra staje się odwodniona, mniej jędrna, pojawiają się plamy barwnikowe. Dla uzyskania kompleksowego rewitalizującego działania w ciągu nocy, stosuj Orchidea Vital intensywny krem na noc, który opracowany został, aby odpowiedzieć na specyficzne potrzeby skóry dojrzałej. Odnowa skóry, która jest najbardziej aktywna nocą, potrzebuje pobudzenia, aby naprawić uszkodzenia spowodowane w ciągu dnia.

GSN AGE VITALITY KREM NA DZIEŃ

Po 50. roku życia, mimo poczucia witalności i energii, metabolizm skóry ulega spowolnieniu. Skóra staje się odwodniona, mniej jędrna, pojawiają się plamy barwnikowe. Krem na dzień Garnier Orchidea Vital to kompletna pielęgnacja rewitalizująca opracowana specjalnie do skóry dojrzałej. Zwalcza nawet najbardziej widoczne oznaki starzenia. Dzień po dniu skóra jest intensywnie nawilżona, jak odbudowana, zmarszczki, przebarwienia są zredukowane.

GARNIER Podstawa Pielęgnacji Skóra Dojrzała 50+ - Krem przeciwzmarszczkowy na noc

Wzbogacona wyciągiem z katité przywraca skórze uczucie komfortu i zwalcza suchosć podczas snu. Krem zawiera witaminę A oraz wyciagi roślinne, aby wygładzić zmarszczki i przywracac skórze jędrność. Już po pierwszym przebudzeniu* rysy twarzy stają się wyraźne i wygładzone. Pomiesiącu stosowania** zmarszczki są zredukowane, skóra jest bardziej jędrna. *test samooceny - 40 osób. **test kliniczny - 40 osób

GARNIER Podstawa Pielęgnacji Skóra Dojrzała 50+ - Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Bogata formuła kremu nawilża skórę przez 24 godziny*. Zawiera ona składniki przeciutleniajace, aby chronić przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz zapobiegać tworzeniu się zmarszczek w przyszłości. Rezultaty stosowania: • Nawilzenie przez 24 godziny* • Gładsza skóra • Bardziej promienna cera

IPS REGENERUJĄCE MLECZKO DO CIAŁA

Twoja skóra wysusza się, ulega podrażnieniom? Mleczko do ciała Garnier Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry to pierwszy "opatrunek" w mleczku, który intensywnie odbudowuje skórę. Jego oryginalna kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i eliminować szorstkie strefy skóry. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje komfort.

GARNIER DEO STICK INVISI CLEAR

Sztyft dla mężczyzn, który przywraca energię. Energetyzująca moc od pierwszego użycia. Nuta zapachowa: cyprys, lawenda, drzewo sandałowe.

Strony