AA COSMETICS Pro-Smooth - Krem korygujący zmarszczki na dzień SPF15

Krem intensywnie nawilża i wygładza skórę, przynosząc jej natychmiastowe odprężenie. Bezpieczny dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry Nie zawiera barwników. Posiada pH neutralne dla skóry.

AA PRESTIGE Pro-Smooth - Błyskawiczne serum korygujące zmarszczki

Serum natychmiastowo odpręża skórę, spłycając i maskując zmarszczki, a przy dłuższym stosowaniu redukuje je dzięki pobudzeniu procesów odnowy skóry. Bezpieczny dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry Nie zawiera barwników. Posiada pH neutralne dla skóry.

AA PRESTIGE Golden Age - Krem napinająco-wygładzający kontur oczu i ust

Krem działa w dwóch płaszczyznach – wygładza zmarszczki na powierzchni, a na poziomie strukturalnym zwiększa gęstość skóry. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Badania dermatologiczne wykonane w Klinice Dermatologicznej AM w Gdańsku, obejmujące grupę 60 osób nie wykazały żadnej reakcji alergicznej. Nie zawiera barwników. Posiada pH neutralne dla skóry.

AA PRESTIGE Golden Age - Liftingujące serum z czynnikiem prokolagenowym

Serum zapewnia właściwe napięcie i elastyczność skóry. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Badania dermatologiczne wykonane w Klinice Dermatologicznej AM w Gdańsku, obejmujące grupę 60 osób nie wykazały żadnej reakcji alergicznej. Nie zawiera barwników. Posiada pH neutralne dla skóry.

AA PRESTIGE Golden Age - Naprawczy krem na noc

Intensywna odbudowa kolagenu. Krem wpływa na ujędrnienie skóry i redukcję jej suchości. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Badania dermatologiczne wykonane w Klinice Dermatologicznej AM w Gdańsku, obejmujące grupę 60 osób nie wykazały żadnej reakcji alergicznej. Nie zawiera barwników. Posiada pH neutralne dla skóry.

AA PRESTIGE Morpho Creator - Krem intensywnie regenerujący okolice oczu i ust

Krem o doskonałych właściwościach odżywczych dobrze się wchłania i błyskawicznie regeneruje skórę. Bezpieczny dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową. Posiada pH neutralne dla skóry.

AA PRESTIGE Morpho Creator - Serum wypełniacz zmarszczek

Serum dogłębnie odbudowujące, zapobiega utracie gęstości skóry, zwiotczeniu i kruchości. Preparat dostarcza skórze wapń, który po 50. roku życia nie jest już tak dobrze przyswajany przez organizm.

AA PRESTIGE Morpho Creator - Maseczka liftingująca

Maseczka zapewnia absolutne działanie liftingujące i przeciwzmarszczkowe oraz radykalną poprawę stanu skóry. Preparat dostarcza skórze wapń, który po 50. roku życia nie jest już tak dobrze przyswajany przez organizm.

AA PRESTIGE Morpho Creator - Krem regenerujący na noc

Kompleksowo działający krem zapewnia absolutne działanie regenerujące, zapobiegając utracie gęstości skóry, zwiotczeniu i kruchości. Preparat dostarcza skórze wapń, który po 50. roku życia nie jest już tak dobrze przyswajany przez organizm.

AA PRESTIGE Morpho Creator - Krem regenerujący na dzień SPF6

Krem dogłębnie odbudowujący, zapobiegający utracie gęstości skóry, zwiotczeniu i kruchości. Preparat dostarcza skórze wapń, który po 50. roku życia nie jest już tak dobrze przyswajany przez organizm.

Strony